PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4642}

Wróć, Jimmy Deanie

Come Back to the Five and Dime, Jimmy Dean, Jimmy Dean
7,0 439
ocen
7,0 10 1 439
8,3 3
oceny krytyków
Wróć, Jimmy Deanie
powrót do forum filmu Wróć, Jimmy Deanie

Bardzo klimatyczny i specyficzny. To film z gatunku albo komuś się bardzo spodoba albo wyłączy go po 30 minutach. Świetna rola Cher której był to jeden z pierwszych filmów i już w nim pokazała że ma duży talent aktorski. To drugi film jaki widziałem gdzie akcja toczy się cały czas w jednym pomieszczeniu i przy bardzo małej ilości bohaterów (drugi to oczywiście 12 gniewnych ludzi). W jednym praktycznie grają same kobiety, w drugim sami mężczyźni - obydwa świetnie się ogląda.

ocenił(a) film na 8
Jacek_CR7

Fakt. Cher świetna, ma kobitka talent zarówno aktorski jak i wokalny !

ocenił(a) film na 5
Jacek_CR7

Wszystko ładnie, ale słowa "klimatyczny, specyficzny, świetnie" niczego nie mówią prócz tego, że Ci się podobał. O czym jest film - cisza. (Nie chodzi mi o opis sytuacji.). Pociesz się, że 95 proc. forumowiczów nie potrafi napisać o wymowie filmu, o problemach, które porusza. A jest to obraz o amerykańskiej mitologii (u Altmana jest to demitologizacja). Amerykanie nie mają mitów, podań, legend, więc zastępują bohaterów gwiazdami filmowymi. Wiem, to wielki skrót, ale jest to w końcu forum filmowe, a nie inne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones