PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98487}

Skazani na siebie

Stuck on You
6,0 8 373
oceny
6,0 10 1 8373
Skazani na siebie
powrót do forum filmu Skazani na siebie

Nie wiem jacy ludzie o jakim ilorazie inteligencji moga spokojnie obejrzeć ten film. No tragedia po prostu. Najgorszy, jak Boga kocham NAJGORSZY film jak w zyciu widzialam. Tragedia no...

ocenił(a) film na 10
Anarien_Vilyaore

No Ty na pewno na duże IQ nie narzekasz !!! :)

ocenił(a) film na 8
Anarien_Vilyaore

Wbrew pozorom film jest dość inteligentny (z morałem).
A skoro się pytasz jaki iloraz inteligencji muszą mieć ludzie którzy 'spokojnie to oglądają'...
Cóż, muszą mieć WYSOKI poziom IQ.

ocenił(a) film na 6
Bruce_Lee

A mi się podobał, i nie narzekam na niski poziom inteligencji...
8/10.
Pozdrawiam:)

Anarien_Vilyaore

Zgadzam sie to jeden z najgłupszych filmó jaki widziałam!Nikomu sie nie przyznam, że oglądałam tego gniota!!

ocenił(a) film na 7
Juno

Gniotem można nazywać , któryś z filmów Uwa Bowla . Ten film z pewnością zasługuje przynajmniej na 7/10 . Porusza problem nietolerancji , zresztą nie pamiętam filmu który traktował by o bliżniakach syjamskich (zroślakach?) . Może nie jest to kino , ale żeby od razu gniot po prostu ŻAL .

ocenił(a) film na 7
Grand23

Kino wybitne - miało byś <za krótki>za krótki <br/>

Anarien_Vilyaore

Ja tam mam "Ponadprzeciętny" i film mi się podobał

ocenił(a) film na 8
Anarien_Vilyaore

jak tak patrze, kobietom sie nie podoba ten film (tu: Anarien Vilyaórë i Juno), ciekawi mnie tylko dlaczego,
dobry film na wieczor by sobie obejrzec,
FILM nie musi byc taki super, ze sie go zapamieta na cale lata; taki jak ten, jest dobry, fajna komedia, troche glupawa, ale takie komedie sa najlepsze, bo komedia ma rozsmieszac i tyle.
no nie kazdy ma takie poczucie humoru jak Wy (powyzej wymienione), ale nie nalezy tego negowac, bo ktos zaraz moze powiedziec pare slow na temat Waszych upodoban no i o Was samych i bedzie Wam blado...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones