PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=117582}

Metalowa zemsta

Trick or Treat
5,7 540
ocen
5,7 10 1 540
4,7 3
oceny krytyków
Metalowa zemsta
powrót do forum filmu Metalowa zemsta

Tytuł mówi sam za siebie. Rola Gene Simmonsa (KISS) i Ozzyego Osbourna, pokój Ragmana (główny bohater) wyklejony plakatami JUDAS PRIEST, ANTHRAX, OZZY OSBOURNE, oldschoolowe odtwarzacze kaset, jeansowe katany i ich kieszenie wypchane kasetami, ścieżka dźwiękowa...!!! Muzyka do tego filmu to jeden z moich ulubionych soundtracków (grupa FASTWAY). Wbijcie na Youtube i posłuchajcie na przykład takiego "Don't Stop The Fight". Co tu dużo pisać - genialny klimat lat 80'ych! 80's Hard 'N' Heavy Horror Show!

ocenił(a) film na 8

zgadzam się, Ozzy był genialny w tym telewizorku, prawie mu uwierzyłam :D Fajny klimat + fajna postać Sammiego Curra ;) PS. zapomniałeś/zapomniałaś o plakacie Motley Crue :D

ocenił(a) film na 8

Niepowtarzalny klimat lat 80-tych, jestem wielka fanka filmów oraz muzyki z tamtych czasow głownie hard rocka i metalu tak wiec film musial mi sie spodobać, uwielbiam wyzej wymieniony kawałek Don't Stop The Fight, a takze wszystko co wiąże sie z tamtymi czasami, takze kicz :P tak wiec moja ocena to 7/10 :) Mam tylko pytanie czy ktoś ma napisy do tego filmu?

ocenił(a) film na 7
BlackWoman

Ja mam podeśle ci na maila jak coś :)

ocenił(a) film na 8
William_Gold

Super! Dzieki wielkie :-)

ocenił(a) film na 10
BlackWoman

Jaki kicz ? To co dzisiaj jest na topie za 25 lat bedzie kiczem ... Wiec nazywanie wszystkiego co stare kiczem jest dla mnie objawem niczego innego jak dziecinady ...

ocenił(a) film na 8
aproxx

Sorry, ale ten film byl lekko kiczowaty i jezeli tego nie zauwazyles to albo nie wiesz co znaczy to słowo albo po prostu nigdy w zyciu nie widziales porzadnego filmu z tamtych czasow... Poza tym byl kiczowaty w sensie pozytywnym bo jakbys nie zauwazyl to moja opinia na temat tego filmu byla bardzo dobra.

ocenił(a) film na 10
BlackWoman

To co w takim razie bylo takiego kiczowatego w tym filmie ? Skoro ten film byl kiczowaty to Koszmar z Ulicy Wiazow to pewnie tez cos ala Ulica Sezamkowa pod wzgledem kiczowatosci co ?

użytkownik usunięty
aproxx

Nic w tym filmie nie było kiczowatego, osoba wyżej po prostu nie wie co to znaczy. Kiczowatym można nazwać Toxic Avenger, The Willies, czy Humanoids from the Deep, a nie to.

ocenił(a) film na 9

plus jak stara ogląda jego płyty to na półce stoi SEVEN CHURCHES wiadomo czyje

ocenił(a) film na 5
xplisskenx

też zauważyłem "siedem kurczaków" ;>, jeszcze jedynka megadeth i unveiling the wicked excitera, szkoda ze to nie była scieżka dzwiękowa ,bo piosenki w filmie to chłam totalny

kumanKKS

Kiedy to było i na którym

ocenił(a) film na 5
giovanni50

kiedy film leciał ? na cda poszukaj,.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones