PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=528702}
6,1 334
oceny
6,1 10 1 334
A Marine Story
powrót do forum filmu A Marine Story

Może ktoś z Was już go znalazł albo obejrzał? Proszę o wskazówki. Pozdrawiam!

medora1

Dopiero 15 marca będzie wydany na dvd i bluray'u w USA. To już niedługo.

karen_

Dzięki bardzo:-) za szybką odpowiedź. Ale czy w Polsce na dvd będzie miał swoją premierę? Pozdrawiam.

karen_

Chciałam napisać do Ciebie wiadomość i obejrzeć Twoje typy filmów ale niestety na razie nie mogę:-( Bardzo ciekawy Blog :-) Pochwaliłam się tym odkryciem ze swoją Ukochaną. Jeśli będziesz mieć jakieś Newsy na temat "A Marine Story" lub filmów branżowych to bardzo proszę o odzew :-) Pozdrawiam !!

medora1

Wydania w Polsce tego typu filmów graniczą z cudem. Jest ich niewiele, ale ta liczba ciągle się powiększa. Można jeszcze gdzieś kupić wydane z lektorem "Loving Annabelle", "High Art", kiedyś był "Aimee i Jaguar". Niedługo będą dwie branżówki Shamim Sarif. "Bound" wala się w koszach hipermarketowych z płytami za 10 czy 20 zł. Nie sądzę, żebym się doczekała polskich wydań moich ulubionych "Desert Hearts" i "When Nights is Falling". Nowsze tytuły prędzej zostaną wydane, a jeśli będzie "The Gymnast" to i będzie "A Marine Story", tego samego reżysera i z tą samą aktorką w roli głównej. W Niemczech te wszystkie filmy były wyświetlane w kinach i są do zdobycia na DVD, no ale ja dziękuję za niemiecki dubbing, tego języka nie znam w stopniu wystarczającym, chociaż niemieckie branżówki bardzo lubię.
Jeśli chodzi o oglądanie moich filmów i ocen, to niestety nie jest to możliwe, ale na moim blogu jest taki temat i lista branżówek (piszę ją bardzej dla siebie, w końcu oceny nasze są zupełnie różne, tak jak i odbiór filmów). Staram się ją uzupełniać, ale ponieważ bywam tu pomiędzy długimi przerwami, nie zawsze pamiętam już żeby ocenić dany film i dopisać do listy. Niedawno pojawiłam się na filmwebie, żeby napisać parę zdań o filmie "Elena Undone" i teraz będę czekać już tylko na "A Marine Story". O nowościach i zapowiedziach możesz popytać w temacie na forum "Loving Annabelle" zatytułowanym "Kocham branżowe kino", a na temat ulubionych filmów poczytać także na tym samym forum w temacie, który kiedyś założyłam "Najciekawsze nasze filmy branżowe, pary i muzyka" (jest już zamknięty).

Pozdrawiam i życzę wielu ciekawych seansów :)

karen_

Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :-) Miłego Dnia.

medora1

Wzajemnie, miłego :)

karen_

Jest dostępny w DVDRip bodaj: A Marine Story 2010 DVDRip XviD-SPRiNTER

nightcon

pojawił sie już w sieci, pozdro :)

vutka

Dziekuje za informacje poszukam :-)
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
medora1

A wie ktoś gdzie sa jakieś napisy pl do niego? :)

ocenił(a) film na 4
eewwaa88

właśnie gdzie można zdobyć napisy do A Marine Story (2010) DVDRip.XviD-SPRiNTER?

ocenił(a) film na 6
roses_meant_to_be_red

Ja już znalazłam napisy na chomikuj.

eewwaa88

Witam.

A mogła byś podać link do strony z tymi napisami. Bo na chomikuj nie mogę znaleść. :-)


Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
medora1

Nie moge go tutaj umieścić, ale moge Ci wysłać napisy na maila. :)

eewwaa88

Super!
A wiec proszę wyślij mi na pocztę.

medora1@wp.pl

Z góry Dziękuję i Pozdrawiam :-)

eewwaa88

Mam prośbę czy mogłabyś mi wysłać jak najszybciej :-) Film mam już od m-ca ale nie bardzo z j. angielskim :-(
Chce z moją Ukochaną spędzić romantycznie długi weekend majowy i przy okazji obejrzeć ten film.

Pozdrawiam Gorąco ;-)

eewwaa88

Czy ja tez bym mogła prosic o napisy? loverseber5@gmail.com
bo ja mam sprintera ale w ogóle mi nie pasują i nie mogę ich dopasowac, boję sie ze to jedyne w sieci.
Pozdrawiam i dziękuje:-)

ocenił(a) film na 4
jakja

ja tez poproszę ale coś nie mogę tu podać maila więc może słownie napiszę fiszboneq małpa o2 kropka pl :P

ocenił(a) film na 6
roses_meant_to_be_red

Prosze bardzo :)

jakja

mam pytanie- mam wersje filmu A.Marine.Story.2010.DVDRip.XviD-SPRiNTER.avi i napisy mi nie pasują a nie ma innych w sieci czy ktoś wie dlaczego mi nie pasują i czy można je jakoś zmienic??

ocenił(a) film na 7
jakja

też mam problem z napisami...
wyskakuje mi jakis "Syntax error at line 630!" : (

medora1

cho mikuj. p l/madziasmieszek/ filmy+%27bran*c5*bcowe%27+%28Has*c5*82o-+madziasmieszek%29/A+Marine+Story

tu macie linka tylko sobie posklejajcie spacje ;p

madzia8989

http://cho@mikuj.pl/m@adziasmieszek/film@y+*27bran*c5*bco@we*27+%28Has*c5*82o-+m adzias@mieszek%29/A+Marine+Story---------wytnij małpy i gotowe

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones